Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. augusta 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Ministerstvo oddnes používa nové logo

BRATISLAVA 1. augusta –

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja začína oddnes používať nové logo. Zabezpečí tak jednotnú prezentáciu svojich aktivít pod ľahko rozpoznateľnou značkou. „Chceme dosiahnuť, aby naša komunikácia s verejnosťou bola nielen obsahovo zaujímavá, ale aj moderná a vizuálne lákavá. Aktivity nášho ministerstva budú vďaka novému logu môcť ľudia od dnešného dňa rozoznať na prvý pohľad,“ povedal hovorca ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Martin Kóňa. „Nové logo má evokovať pohyb a rýchlosť. Jeho línie symbolizujú dynamiku. Sú tri, rovnako ako hlavné oblasti našej pôsobnosti – doprava, výstavba a regionálny rozvoj,“ vysvetľuje M. Kóňa. Ako dodal, hlavnou farbou loga je modrá, pretože práve táto farba je globálne vnímaná ako farba dopravy.
Nové logo, ako aj dizajn manuál, vytvorili zamestnanci ministerstva.

Martin Kóňa
hovorca Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;me

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.