Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. januára 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Vestník ministerstva dopravy bude už len elektronický

BRATISLAVA 8. januára –

Od začiatku tohto roku bude Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR vydávať svoj vestník už len v elektronickej forme. Cieľom je zlepšiť jeho dostupnosť, zefektívniť distribúciu odberateľom a zároveň znížiť náklady na jeho výrobu. Rovnako dôležitý je aj ekologický rozmer. „Som rád, že všetky naše kroky smerujú k úspore verejných financií. Snažíme sa šetriť v každej oblasti, no zároveň zvyšovať aj kvalitu a dostupnosť našich služieb. Verím, že naši odberatelia nový spôsob vydávania a distribúcie vestníka ocenia,“ povedal hovorca Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Martin Kóňa.
Vestník Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR bude verejne dostupný na stránke ministerstva v časti Ministerstvo/Dokumenty/Vestníky. Pre odbornú i laickú verejnosť tak bude k dispozícii už v okamihu jeho vydania a nebudú musieť čakať na jeho doručenie. V tejto sekcii môžu odberatelia zároveň nájsť všetky vydania vestníkov už od roku 1997. Pre stálych odberateľov je pripravená možnosť dostávať nové vydania vestníka priamo do svojej e-mailovej schránky. Stačí, ak svoje kontaktné údaje pošlú na adresu info@mindop.sk a ministerstvo ich zaradí do mailing listu. Za prípadné kopírovanie a rozširovanie Vestníka MDVRR SR inými subjektmi, ministerstvo nezodpovedá.

Martin Kóňa
hovorca Ministerstva dopravy,
výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.