Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. apríla 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Súťaž „Do práce na bicykli 2015“

BRATISLAVA 1. apríla –

Do súťaže „Do práce na bicykli 2015“ sa už môžu hlásiť cyklistické tímy

Od dnešného dňa sa môžu do súťaže „Do práce na bicykli“ prihlasovať dvoj až štvorčlenné tímy z organizácií a spoločností sídliacich v mestách, ktoré sa už do súťaže prihlásili. Prihlasovanie prebieha na internetovej stránke www.dopracenabicykli.eu.

„Ľudia, ktorí sa chcú do súťaže zapojiť, avšak ich mesto sa ešte neregistrovalo, by sa mali obrátiť na predstaviteľov samosprávy, aby svoje mesto do tejto súťaže prihlásili,“ povedal národný cyklokoordinátor z ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Peter Klučka. Do dnešného dňa sa do súťaže prihlásilo už 28 slovenských miest vrátane všetkých ôsmich krajských miest!

Registrácia ďalších miest do súťaže je stále možná až do 16. apríla 2015, pričom jednotlivé cyklistické tímy majú možnosť zapojiť sa až do 27. apríla 2015. Samotná súťaž bude prebiehať v máji. Základnou víziou súťaže je podpora alternatívneho spôsobu každodenného dochádzania do práce na bicykli, ako aj motivácia zamestnávateľov pre vytváranie vhodných podmienok pre svojich zamestnancov, využívajúcich tento ekologický dopravný prostriedok.

Martin Kóňa
hovorca Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.