Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júla 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Rezort dopravy ocenil najlepších študentov

BRATISLAVA 2. júla –

Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho SR ocenilo najlepších študentov Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave. Za najlepšie študijné výsledky boli tento rok ocenené dve študentky. „Príprava nových odborníkov v oblasti stavebníctva je jeden z najdôležitejších predpokladov rozvoja tohto sektora, preto som rád, že dnes môžeme oceniť tých najlepších,“ povedal na dnešnom slávnostnom odovzdávaní cien štátny tajomník ministerstva František Palko. Tento rok boli ocenené dve študentky, a to Dominika Tomašovičová so študijným priemerom 1,00 v študijnom programe Nosné konštrukcie stavieb a Ing. Jana Fillová so študijným priemerom 1,00 v študijnom programe Technológie stavieb.

Martin Kóňa
hovorca Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.