Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. februára 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Rezort dopravy hľadá nové talenty

BRATISLAVA 26. februára –

Hľadáme talenty, ktoré sa vzdelávajú v oblasti dopravy aj cestovného ruchu

Posledný týždeň zostáva žiakom stredných odborných škôl z oblasti dopravy, aby sa prihlásili do súťaže organizovanej Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. O cenu ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja sa bude súťažiť v kategórii Maják pre dopravu. Záväzné písomné prihlášky spolu s vypracovanou prezentáciou je potrebné doručiť na MDVRR do 14. apríla 2014. Súčasne prebieha druhý ročník súťaže TOP turistická destinácia regiónu, uzávierka záväzných prihlášok je 11. apríla 2014.
„Naším cieľom je podporiť vzťah žiakov študujúcich odbory v pôsobnosti rezortu k ich odboru štúdia, pomôcť pri vyhľadávaní talentovaných žiakov a zlepšiť ich motiváciu na samostatné tvorivé myslenie,“ povedal hovorca ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Martin Kóňa.
Práce sa budú prezentovať v dňoch 29. a 30.apríla 2014 na celoslovenskej výstave stredných odborných škôl Mladý tvorca 2014 v Nitre, ktorej spoluorganizátorom je Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Vyhodnotenie súťaží a oznámenie výsledkov bude výsledky budú súčasťou záverečného programu. Podmienky prihlásenia a ďalšie podrobnosti o súťažiach sú uvedené na adrese http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=154942.

Martin Kóňa
hovorca Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.