Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. septembra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Post štátneho tajomníka prevzal Peter Ďurček

BRATISLAVA 21. septembra –

Vláda SR dnes vymenovala nového štátneho tajomníka na ministerstve dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. Stal sa ním 43-ročný právnik Peter Ďurček. Na uvoľnený post štátneho tajomníka nastupuje po Arpádovi Érsekovi (Most-Híd), ktorý koncom augusta prevzal funkciu ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.
Novovymenovaný štátny tajomník Peter Ďurček prichádza z právnického prostredia. Vyštudoval Právnickú fakultu na Univerzite Komenského v Bratislave a tiež Univerzitu Mateja Bela v Banskej Bystrici.
V doterajšej kariére zastával manažérske pozície vo viacerých firmách. V posledných rokoch viedol vlastnú advokátsku kanceláriu, kde sa venoval otázkam súkromného a verejného práva.
Konkrétne okruhy pôsobenia Petra Ďurčeka na ministerstve dopravy budú predmetom rokovaní s ministrom Arpádom Érsekom po detailnejšom oboznámení sa s problematikou rezortu dopravy.

Karolína Ducká
hovorkyňa Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.