Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR: Pavol Frešo dnes o Filiálke nehovoril pravdu

BRATISLAVA 6. augusta – Pán Pavol Frešo v snahe zviditeľniť sa pred župnými voľbami vyťahuje aj témy, ktorým nie veľmi rozumie. Na dnešnej tlačovej konferencii nepravdivo informoval médiá a verejnosť o plánoch rozvoja železničnej infraštruktúry v Bratislave. Pán Frešo dnes uviedol, že sa s projektom železničnej stanice Filiálka v strategických dokumentoch ministerstva dopravy už nepočíta.
Pritom Strategický plán rozvoja dopravnej infraštruktúry SR do roku 2020, na ktorý sa priamo odvolával, je momentálne v medzirezortnom pripomienkovom konaní, a tým pádom na internete voľne dostupný komukoľvek vrátane pána Freša, túto problematiku jasne rieši. V tomto dokumente je uvedený aj konkrétny plánovaný termín realizácie tohto diela (2016 – 2018).
Pavol Frešo preto v zúfalej snahe zaujať voličov buď úmyselne zavádza alebo nerozumie problematike dopravy v Bratislavskom kraji. V každom prípade odporúčame p. Frešovi dôkladnejšie sa pripravovať na vystúpenia pred médiami, pretože obyvatelia Bratislavského kraja potrebujú kompetentného župana.

Odbor komunikácie MDVRR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.