Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. júla 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR: Minister prijal deti z Detskej dopravnej univerzity

BRATISLAVA 14. júla –

Minister dopravy Roman Brecely prijal deti z Detskej dopravnej univerzity

Žiaci z Detskej dopravnej univerzity boli dnes na návšteve u ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Romana Brecelyho. Okrem otázok ohľadom bezpečnosti alebo chodu ministerstva deti zaujal aj unikátny výťah v budove ministerstva, tzv. paternoster.

„Som veľmi rád, že deti majú záujem o dopravu, pretože je to téma, ktorá sa nás všetkých týka a určite bude mimoriadne kľúčová aj v budúcnosti,“ povedal po stretnutí so žiakmi minister Brecely. Deti zaujímalo aj to, čím chcel byť ministrom, keď bol v ich veku. „Dlho som chcel byť rušňovodičom, a potom chvíľku zubárom. Ministrom som nechcel byť nikdy,“ povedal deťom s úsmevom

Súčasťou dnešného programu na ministerstve dopravy bola aj prednáška o bezpečnosti cestnej dopravy od odborníkov z ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja. Deti sa zaujímali o bezpečnú jazdu alebo o rizikách, ktoré hrozia chodcom či motorkárom pri strete s autom.

Karolína Ducká
hovorkyňa Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.