Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. júna 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Bau3Mex a.s. opäť vykázal rast tržieb

BRATISLAVA 9. júna – Spoločnosť Bau3Mex a.s. sa v rebríčku ekonomického týždenníka TREND zaradila do malej skupiny slovenských stavebných firiem, ktoré dva roky po sebe vykázali rast tržieb. V roku 2012 dosiahla spoločnosť tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb vo výške 3 140 tis. EUR, čo bol nárast oproti predošlému roku o 1 217 tis. EUR. Podľa TRENDu sa tržby Bau3Mex a.s. v roku 2013 vyšplhali na 4 067 tis. EUR, čo predstavuje nárast o 29,5%.

„Máme ambíciu dostať sa opäť na čísla, ktoré sme mali v rokoch pred krízou a minuloročné tržby dokazujú, že sa nám to darí. Tento priaznivý trend je dôsledkom nášho veľkého úsilia v situácii, keď na Slovensku ešte stále pretrváva silný útlm stavebnej výroby,“ hovorí Ing. Milan Kopernický, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Bau3Mex a.s.

Začiatky spoločnosti Bau3Mex a.s. siahajú do roku 2006. „Nepatríme síce k najstarším stavebným spoločnostiam, ale na druhej strane sme tu dosť dlho na to, aby sme preukázali naše kvality. Mnohé stavebné spoločnosti, ktoré vznikli v čase stavebného boomu druhej polovice deväťdesiatych rokov už dávno zanikli. Prežili len tie najsilnejšie a tie, ktoré sa dokázali adaptovať na stále sa zvyšujúce nároky trhu,“ vysvetľuje Kopernický.

Najväčší objem stavebných zákaziek má Bau3Mex a.s. v súkromnom sektore, prevažne v Bratislave a v lokalitách západného Slovenska. Spoločnosť realizuje výstavbu bytových, kultúrnych, občianskych a administratívnych celkov a stredných priemyselných a obchodných komplexov na kľúč.
Vykonáva realizácie hrubých stavieb, častí stavieb, prípadne rekonštrukcie podľa požiadaviek objednávateľa. Zabezpečuje tiež komplexné inžinierske činnosti, sprostredkováva nákup a predaj tovarov, materiálov a výrobkov v oblasti stavebníctva. Do portfólia činností patrí aj vnútroštátna nákladná cestná doprava, prenájom nákladných automobilov a ťažkej stavebnej mechanizácie a tiež výroba a doprava transportného betónu.

Realizované projekty Bau3Mex a.s. sú v silnej konkurencii opakovane a dlhodobo oceňované v prestížnych súťažiach – Stavba roka, Fasáda roka a i. Svoju poslednú stavbu, Polyfunkčný dom Gagarinka v bratislavskej mestskej časti Ružinov, odovzdali do užívania v tomto roku a budú sa s ňou uchádzať o cenu Stavba roka 2014.

„Dosiahnuť takúto úroveň a opätovne potvrdzovať kvalitu práce, pri maximálnom dodržiavaní zásad ochrany životného prostredia, ale aj neustále zlepšovať starostlivosť o zdravie našich ľudí je pre nás záväzok aj povinnosť. Na úspechu nášho snaženia má nezastupiteľný podiel aj kvalifikácia našich zamestnancov, ktorí držia krok s najnovšími trendmi a stavebné remeslo majú doslova v krvi,“ uzatvára Kopernický.

Viac informácií o spoločnosti Bau3Mex a.s. získate na www.bau3mex.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spoločnosť Bau3Mex v nových priestoroch V Ružinove otvorili polyfunkčnú budovu s galériou Gagarinka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.