Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2020 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Broker Consulting umožňuje klientom podpisovať dokumenty elektronicky

7.5.2020 – Broker Consulting, a.s. prináša inovácie v oblasti elektronického schvaľovania dokumentov vytvorených v súvislosti s finančným sprostredkovaním. Administratíva vo finančnom sprostredkovaní je náročná z pohľadu času aj množstva papierov. Sú to  procesy, kde sa zaznamenávajú požiadavky, potreby, finančná situácia klienta, zisťuje sa rizikový profil klienta vo vzťahu k investovaniu atď. Vo výsledku je celý priebeh finančného sprostredkovania zaznamenávaný v rôznych dotazníkoch, ktoré  klienti  spoločnosti Broker Consulting, a.s. autorizujú elektronicky.

Spoločnosť Broker Consulting, a. s. už od roku 2017 zaviedla elektronické vytváranie  a podpisovanie dokumentov prostredníctvom vlastnej aplikácie BROK. Aplikácia slúži pre vizualizáciu klientových životných udalostí a umožňuje zaznamenať informácie potrebné pre spracovanie individuálneho OK Finančného plánu.  Výsledkom  je optimalizácia  a  nové riešenia pre dosiahnutie cieľov klienta. Celým procesom sú vypracované dokumenty akými sú Záznam o stretnutí s klientom, investičný dotazník a iné dotazníky, ktoré klient potvrdzuje prostredníctvom SMS autorizácie.

EFEKTIVITA je v našej práci veľmi dôležitá a vychádza z úspešnej aplikácie inovácií, ktoré prinášame spolupracovníkom aj našim klientom, uviedol Július Rusňák, generálny riaditeľ Broker Consulting. Digitalizácia v podpisovaní dokumentov prispieva k zníženiu spotreby papiera a tým k ochrane životného prostredia. Významná je najmä úspora času pre potvrdzovanie a následné spracovanie elektronicky podpísaných dokumentov.“

Automaticky po schválení dokumentov klientom sú  tieto zaslané na e-mail klienta aj  spolupracovníkovi spoločnosti. Zavedením odsúhlasovania kompletnej dokumentácie formou SMS spoločnosť Broker Consulting  reagovala na zmenu okolností na trhu finančného sprostredkovania. Vývojom postupov a metód  a inovatívnym prístupom dlhodobo prináša klientom aj spolupracovníkom  efektívne riešenia.

Informačný servis

K téme

Martin Pyco Rausch navaril famóznu knihu. Treba si variť Žilinská nemocnica zakúpila nový prístroj vďaka Nadácii COOP Jednota

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.