Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. marca 2014 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Spoločnosť Bau3Mex v nových priestoroch

BRATISLAVA 28. marca – Stavebná spoločnosť Bau3Mex a.s. sa v týchto dňoch presťahovala do nových priestorov v nedávno otvorenej polyfunkčnej budove Gagarinka na Gagarinovej ulici v Bratislave, ktorej výstavbu realizovala v priebehu rokov 2012 a 2013.

Spoločnosť Bau3Mex sa zaoberá výstavbou bytových, kultúrnych, občianskych a administratívnych celkov, vrátane stredných priemyselných a obchodných komplexov realizovaných na kľúč. Aktivity spoločnosti tiež zahŕňajú realizácie hrubých stavieb, častí stavieb, prípadne rekonštrukcie podľa požiadaviek objednávateľa.

Bau3Mex poskytuje komplexné služby investorsko – inžinierskych činností a realizáciu stavebných prác od zadania stavby až po odovzdanie hotového stavebného diela do užívania v stanovených termínoch a požadovanej kvalite.

Spoločnosť je zároveň držiteľkou viacerých bezpečnostných certifikátov a certifikátov odbornej spôsobilosti. Realizuje politiku integrovaného manažérskeho systému. Tá definuje správanie sa spoločnosti v úsilí o dodržiavanie a zvyšovanie celkovej efektívnosti práce a dosahovanie trvalého úspechu v oblastiach kvality, životného prostredia a bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Ako dodáva Ing. Milan Kopernický, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva Bau3Mex a.s.: „Našimi základnými hodnotami sú dodržiavanie obchodnej etiky, dôsledné dodržiavanie legislatívneho rámca a zameranie sa na zákazníka. K prioritám spoločnosti tiež patrí starostlivosť o vlastných pracovníkov, ohľaduplnosť voči životnému prostrediu a zameranie sa na trvalé dosahovanie vytýčených cieľov“.

Do portfólia viac než 40 stavieb realizovaných spoločnosťou Bau3Mex a.s. patria viaceré budovy, ktoré získali prestížne ocenenia v súťažiach Stavba roka či Fasáda roka a ďalšie ocenenia od architektonických a stavebných združení. Sú to napríklad Polyfunkčný objekt BSP Solutions v Bratislave, Apartmánový dom na Banskobystrickej ulici v Bratislave či Rekreačná chata Senec na Slnečných jazerách.

Viac informácií o spoločnosti Bau3Mex a.s. získate na www.bau3mex.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Huawei reaguje na novú dohodu nemeckej vlády s telekomunikačnými operátormi: Čo sa skutočne mení? Revolúcia v e-commerce: online trhoviská určujú trendy na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.