Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. marca 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

ÚRAD VLÁDY: Fiktívny rozhovor s premiérom

BRATISLAVA 13. marca – Denník SME dnes nielenže tradične klamal, ale pripravil aj fiktívny rozhovor s predsedom vlády a na rozdiel od všetkých ostatných médií otvorenými komentármi vyzývajúcimi na nevolenie R. Fica porušil moratórium pred prvým kolom volieb prezidenta.
Denník SME dnes tvrdí, že predseda vlády nekomunikuje s médiami. Pravda je taká, že premiér nekomunikuje s denníkom SME. Denník tvrdí, že premiér nekomunikuje s denníkom SME, lebo sa bojí. Premiér však nekomunikuje s denníkom SME, lebo tento opakovane klame a zavádza, a nie je schopný uverejniť opravu svojich nepravdivých tvrdení, ani sa ospravedlniť.
Denník SME klamal pri tvrdení, že premiér vyjadril podporu Janukovyčovmu režimu na Ukrajine, pričom predseda vlády SR jasne povedal, že je mu ľúto, že Ukrajina nepodpísala asociačnú dohodu s EÚ. Denník klamal aj pri tvrdení, že premiér neodsúdil aktivity ruských vojakov na Ukrajine, pričom premiér povedal, že sa vie vžiť do situácie Ukrajincov, ktorú sme v Československu zažili v roku 1968 a jasne a opakovane odsúdil porušenie medzinárodného práva zo strany Ruska. Rovnako klamal denník pri tvrdení, že v kaštieli v Rusovciach má byť služobný byt prezidenta, pričom oficiálne vládne materiály žiadny takýto zámer neobsahujú.
Denník SME dnes vyčíta premiérovi antikampaň voči A. Kiskovi. Pritom však opomína, že tento samotný denník vedie už niekoľko mesiacov otvorenú antikampaň proti premiérovi. K tejto antikampani sa napokon dnes denník prihlásil uverejnením troch komentárov, vrátane príspevku šéfredaktora na titulnej strane, v ktorých priamo odhovára ľudí od voľby R. Fica.
Nehovoriac už o tom, že toto všetko si ľudia čítajú v prvý deň moratória pred prvým kolom prezidentských volieb. Na základe uvedeného „profesionálneho a korektného“ prístupu denníka k predsedovi vlády a pravidlám hry môžu čitatelia, vrátane voličov SMERu-SD, porozumieť tomu, prečo predseda vlády nekomunikuje s týmto

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Nedovolená hra: milióny Európanov sledujú športové podujatia nelegálne a kupujú falošné športové vybavenie, čo výrobcov stojí 850 miliónov eur Poliklinika spúšťa petíciu za bezbariérový prístup

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.