Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. augusta 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

ÚRAD VLÁDY: Denník N si od A do Z vymyslel príbeh o predsedovi vlády

BRATISLAVA 4. augusta – Denník N klame ešte aj vtedy, keď je z verejne dostupných zdrojov zrejmé, že jeho tvrdenia sú čistým výmyslom. Denník N v dnešnom článku s titulkom „Pre Pride sa narýchlo stretli Fico a Danko“ okrem iného tvrdí, že „Fico sa pridal ku koaličnému partnerovi, ktorý v sobotu verejne odsúdil, že naše predsedníctvo v EÚ podporilo Dúhový pride v Bratislave“.
Odhliadnuc od toho, že čistým výmyslom je už samotné znenie titulku článku o údajnom stretnutí predsedu vlády SR s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky v deň konania Dúhového pochodu, ktoré sa samozrejme neuskutočnilo, zarážajúci je aj ďalší obsah článku. Tvrdenie, že predseda vlády SR sa pridal ku koaličnému partnerovi v odsúdení záštity Predsedníctva SR v Rade EÚ nad podujatím je totiž v úplnom rozpore s obsahom vyhlásenia predsedu vlády SR, ktorého témou bola výlučne kritika vyvesenia dúhovej vlajky na budove zastupiteľského úradu Slovenskej republiky v Budapešti.
Zo strany tohto denníka ide len o ďalšie potvrdenie faktu, že jeho záujmom v žiadnom prípade nie je informovanie o aktivitách vlády a jej predstaviteľov, ale len ich škandalizovanie prostredníctvom výmyslov a lží za každú cenu. Z tohto dôvodu nemá komunikácia predsedu vlády SR s týmto denníkom žiadny zmysel, ani význam.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl;in

K téme

Nedovolená hra: milióny Európanov sledujú športové podujatia nelegálne a kupujú falošné športové vybavenie, čo výrobcov stojí 850 miliónov eur Poliklinika spúšťa petíciu za bezbariérový prístup

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.