Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. decembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Stanovisko predsedu vlády Roberta Fica

BRATISLAVA 2. decembra – Predseda vlády Robert Fico sa ohradzuje voči dezinterpretácii jeho slov o možnej demisii niektorými médiami. Na dnešnom HN klube hovoril o teoretickom modeli podania demisie s cieľom ukázať, aká je iná alternatíva voči strane Smer – SD vo vláde. Tou je rozdrobená pravica, ktorá je po vzniku nových subjektov zastúpená v parlamente 10 stranami. Jednoducho povedané – alternatívou môže byť len nový, ešte väčší zlepenec ako v rokoch 2010 – 2012, bez schopnosti rozhodovať a riešiť problémy ľudí a krajiny. Robert Fico v žiadnom prípade nespájal možnosť demisie s protestmi v uplynulých dňoch. Naopak – opäť zdôraznil, že rešpektuje právo ľudí slobodne vyjadrovať svoje názory.

Erik Tomáš, riaditeľ Tlačového a informačného odboru Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Stanovisko RTVS k vyjadreniam predsedu Výboru NR SR pre kultúru a média Kristiána Čekovského v súvislosti s výsledkami kontroly NKÚ Na politické hry opäť doplatia zamestnanci?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.