Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. marca 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

PELLEGRINI: Slovenská  ekonomická delegácia odcestovala na pracovnú návštevu Iránu

BRATISLAVA 5. marca –

Slovenská  ekonomická delegácia  odcestovala na pracovnú návštevu Iránu

Delegácia Slovenskej republiky vedená podpredsedom vlády SR pre investície a informatizáciu Petrom Pellegrinim, ktorej členmi sú minister financií Peter Kažimír, minister hospodárstva Peter Žiga a slovenskí podnikatelia dnes odcestovala na oficiálnu pracovnú návštevu Iránu.

Cieľom cesty je pokračovať v rozvoji hospodárskej spolupráce, hľadať nové možnosti pre rozvoj  priamych kontaktov podnikateľov oboch krajín v perspektívnych oblastiach a zamerať sa na nové oblasti napríklad na moderné technológie, vedu, výskum a najmä inovácie.

Počas štvordňovej oficiálnej návštevy v Teheráne sú plánované rokovania s najvyššími predstaviteľmi exekutívy Iránu, ako napríklad s prvým viceprezidentom Iránu Es’haq Jahangirim, viceprezidentom pre vedu a techniku Sorenom Sattarim, ministrom hospodárstva a financií Alim Tayebniom a s ministrom priemyslu, baní a obchodu Mohammad-Reza Nematzadehom.

Počas cesty sú plánované vystúpenia slovenských predstaviteľov na podnikateľských fórach, venovaných priemyselnému vývoju a modernizácii organizácii. O podrobnostiach Vás budeme informovať počas pracovnej cesty.

Komunikačný odbor Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu Vám v  prípade záujmu poskytne k tejto tlačovej správe obrazový záznam.

Komunikačný odbor 

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

                                            

K téme

Zásoby pitného režimu do karanténnych centier a na hranice ITAPA: Slováci sú spokojní s e-službami, v ďalšej modernizácii sa inšpirujeme u Britov a Fínov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.