Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. marca 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

PELLEGRINI: Predlženie termínu prijímania prihlášok na Workshop IDEA-HACK1

BRATISLAVA 10. marca –

Lehota prihlásiť sa do workshopu IDEA-HACK1 je predĺžená do 17. marca

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu predlžuje termín prijímania prihlášok na Workshop IDEA-HACK1, ktorý je príležitosťou pre odborníkov z oblasti informačných technológií, start-upistov, pracovníkov inštitúcií verejnej správy, ale aj študentov. Úrad predĺžením časovej lehoty vyhovel uchádzačom, ktorí žiadali viac času na prípravu svojich esejí a spracovanie nápadov. Všetci záujemcovia sa môžu prihlásiť do 17. marca.

Účastníci budú riešiť témy projektov, ktoré umožnia najmä malým a stredným podnikateľom získať prístup k elektronickým službám, ale aj témy interaktívnych riešení pre registre verejnej správy a pre inovatívne riešenia vo vládnom cloude. Diskusia k predloženým návrhom tak bude smerovaná na kreáciu tém pre národné alebo dopytové projekty v rámci Operačného programu Integrovaná infraštruktúra, prioritná os 7.

Bližšie informácie o Workshope nájdete tu: http://www.vicepremier.sk/index.php/zapojte-sa-do-workshopu-idea-hack-1-ktory-prepoji-inovacie-s-technologiami-a-napadmi/

Odbor komunikácie
Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu

Odporúčané články

PELLEGRINI: Eurofondy: Prispejte k zníženiu byrokracie, vyjadrite sa! PELLEGRINI : Stanovisko P. Pellegriniho k rozhodnutiu Ústavného súdu SR o nevymenovaní ústavných sudcov prezidentom SR

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...