Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. decembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPSVR: Platnosť preukazov o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci

BRATISLAVA 8. decembra – Upozornenie pre fyzické osoby – vlastníkov platných preukazov, platných osvedčení alebo platných dokladov podľa § 16 ods. 1 písm. b) zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci na činnosti uvedené v prílohe č. 1a tohto zákona vydané pred 1. januárom 2014.
Uvedené doklady podľa § 39f tohto zákona strácajú platnosť dňa 31. 12. 2014, ak sa fyzická osoba nepodrobí lekárskej preventívnej prehliadke vo vzťahu k práci do 31. decembra 2014.
Táto povinnosť sa nevzťahuje na fyzické osoby, ktoré sa lekárskej preventívnej prehliadky vo vzťahu k práci podrobili v období od 1. januára 2010 do 31. decembra 2013.

tlačový odbor
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

TA3: Témy a hostia relácie V politike MPSVR: Rezort práce sa zapája do Európskeho týždňa BOZP

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.