Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. júna 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MPRV: Posilnenie postavenia poľnohospodárov v dodávateľskom reťazci

BRATISLAVA 29. júna –

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR v dňoch 30.6. – 1.7. organizuje medzinárodnú odbornú konferenciu na tému Posilnenie postavenia poľnohospodárov v potravinovom dodávateľskom reťazci. Konferencia sa uskutoční v rámci slovenského predsedníctva v Rade EÚ.

Hlavnými rečníkmi konferencie budú hostia z Európskeho parlamentu, Európskej komisie, ministerstiev pôdohospodárstva z EÚ, potravinárskych komôr a potravinárskych firiem – Oľga Sehnalová, Sofia Riberio, Joost Korte, Katja Friedrichsen a ďalší. Témami budú nekalé obchodné praktiky, posilňovanie potravinového dodávateľského reťazca, spoločná poľnohospodárska politika a mnohé iné.

Oficiálne otváracie vystúpenie ministerky pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Gabriely Matečnej je naplánované na štvrtok 30. júna v čase od 13:30 do 14:00. Po tomto vystúpení, v čase od 14:15 do 14:30 sa uskutoční tlačový brífing ministerky Gabriely Matečnej k téme konferencie.

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR bude o záveroch odbornej konferencie informovať verejnosť v piatok 1. júla formou tlačovej správy.

Ing. Michal FEIK
Odbor komunikácie a marketingu

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Odborníci podporujú väčšiu dostupnosť liekov proti parazitom Problémy nám v lete môžu spôsobiť surové, ale aj pripálené jedlá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.