Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. októbra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

MOST-HÍD: József Nagy je členom frakcie Európskej ľudovej strany

BRATISLAVA 2. októbra – Európska ľudová strana (EPP) na svojom včerajšom zasadnutí v Strassbourgu zvolila za svojho člena Józsefa Nagya, poslanca NR SR za Most-Híd.
Európska ľudová strana je najsilnejšou európskou politickou stranou, jej členmi je 73 kresťanskodemokratických a konzervatívnych strán zo 40 štátov Európy.
Prijatie Józsefa Nagya za člena EPP vnímame ako pozitívny signál pred októbrovým kongresom v Bukurešti kde sa bude rozhodovať o prijatí strany Most-Híd do tohto zoskupenia. „Najdôležitejší odkaz EPP je o slobode, o solidarite a zodpovednosti, preto považujem za samozrejmé aby sa strana Most-Híd stala členom tejto politickej skupiny,” – povedal József Nagy.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

TA3: Priniesla divákom predvolebnú diskusiu O budúcnosti Slovenska TA3: Veľká predvolebná diskusia o budúcnosti Slovenska

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.