Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. februára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Veľká predvolebná diskusia o budúcnosti Slovenska

BRATISLAVA 26. februára – Najväčšia politická predvolebná diskusia TA3 sa odohrá v relácii V politike, v nedeľu 28. 2. 2016, od 10:45.

V prvej časti relácie sa stretnú predstavitelia strany Smer – SD, MOST – HÍD, KDH, strany #SIEŤ a SNS.

Zoči – voči moderátorovi Petrovi Bielikovi sa postavia Robert Fico, Béla Bugár, Ján Figeľ, Radoslav Procházka a Andrej Danko.

Následne sa uskutoční diskusia predstaviteľov strán, ktoré sa v prieskumoch verejnej mienky pohybujú na ďalších pozíciách.

V druhej časti diskusie sa stretnú predstavitelia OĽaNO, politického hnutia NOVA (Igor Matovič), SaS (Richard Sulík), SMK (Jozsef Berényi), Sme rodina – Boris Kollár (Boris Kollár) a SDKÚ – SD (Pavol Frešo).

Hostia sa budú v diskusii venovať týmto témam: Bezpečnosť SR a EÚ, Ekonomika a hospodársky rast, Podnikanie a zamestnanosť, Školstvo a zdravotníctvo, Vízia a budúcnosť.

Vzhľadom na technické, časové a personálne možnosti, ktoré vyplývajú z programovej štruktúry bežného vysielacieho času tradičných formátov televízie, je toto obsadenie kompletné. Zoznamy pozvaných diskutujúcich sú zúžené na predstaviteľov politických strán, ktoré sa v prieskumoch verejnej mienky dlhodobo umiestňujú na najvyšších pozíciách.

Veľkú predvolebnú diskusiu pozostávajúcu z dvoch častí odvysiela TA3 z Historickej budovy Národnej rady na Župnom námestí v Bratislave.

Začiatok prvej časti je o 10:45, začiatok druhej diskusie je o 12:20.

Všetky doplňujúce informácie a prípadné zmeny bude televízia TA3 zverejňovať operatívne.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.