Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2017 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

BRATISLAVA 16. mája – Denník Pravda na základe Vašej správy agentúry SITA, uverejnil článok o spoločnom postupe siedmich kandidátov v Banskobystrickom kraji do volieb BBSK 2017. Nakoľko v uvedenom memorande sa spomína dohoda aj s mojou osobou, chcem sa vyjadriť, že o takomto postupe so mnou nikto nerokoval, ani nedal som ani vyhlásenie, ako je uvedené.

Vyhlasujem, že budem kandidovať na jeseň 2017 za predsedu BBSK samostatne a kandidatúry sa nebudem vzdávať. Nevylučujem, ak niektoré strany, eventuálne kandidáti, budú mať záujem na spoločnej podpore mojej kandidatúry, že takúto spoluprácu rád prijmemPredseda STRANY MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)

Milan Urbáni

K téme

Slovensko je pripravené výrazne zrýchliť výstavbu diaľnic a rýchlostných ciest Nastavenie odchodu z biznisu je majstrovská zručnosť, väčšina majiteľov ju nevie využiť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.