Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. augusta 2017 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhlásenie Milána Urbániho, kandidáta na predsedu BBSK

BRATISLAVA 25. augusta –

Vyhlásenie

Pán Lunter medzi kandidátmi na post predsedu vystupoval ako zástupca tretieho sektora a protikorupčných kruhov, podporovaný podľa jeho vyjadrení finančne aj hokejistom p. Handzušom. Tým, že pán Lunter prijal podporu svojej kandidatúry stranou Smer, stal sa absolútne nedôveryhodným človekom, ktorý si šliape po svojich doteraz prezentovaných zásadách. Asi to bude pravda, že všetko pre jeho podnikanie a jeho rodinu. Inak si neviem vysvetliť spojenie so Smerom. Som zvedavý na reakciu tretieho sektora a bojovníkov proti korupcii na Slovensku. Smer sa dá pochopiť, že týmto krokom chce zakryť svoju slabú pozíciu v kraji, ktorá vyústila do neschopnosti postaviť kandidáta na predsedu BBSK. Alebo sa už pripravuje dlhodobejšia politická stratégia o vrcholné posty v štáte Kiska – Fico. Myslím si, že tento krok naštartuje doteraz mdlú kampaň o pozície vo VÚC v Bystrickom kraji.

Milan Urbáni, kandidát na predsedu BBSK

K téme

Zamestnávatelia môžu opäť zabojovať o titul Zdravá firma roka. Union vytvára priestor aj na diskusie o duševnom zdraví žien na pracovisku Komisia bude čeliť európskemu súdu v súvislosti s prekročením tabakových zákonov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.