Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júna 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Súťaž „Mladý inovatívny podnikateľ 2014“ má víťazov

BRATISLAVA 10. júna –

Minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský dnes ocení víťazov súťaže „Mladý inovatívny podnikateľ 2014“. Slávnostné odovzdanie cien bude v Pálffyho paláci o 11,30 hodine.

Súťaž je organizovaná v spolupráci s Asociáciou zamestnávateľských zväzov a združení, ktoré je zároveň odborným partnerom podujatia.

V súčasnosti sa koná 8. ročník súťaže. Traja najlepší finalisti súťaže budú nominovaní na celosvetovú súťaž „Creative Young Enterpreneur Award“, kde budú mať možnosť reprezentovať podnikanie na Slovensku, zároveň bude vybraná držiteľka „Ceny prvej dámy SR“, ako aj absolútny víťaz súťaže.

Stanislav Jurikovič
hovorca ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

Odporúčané články

Veľká narodeninová párty: Skupina Scooter oslávi 25 rokov na scéne koncertom v Bratislave a na jeseň pridáva veľký koncert v Košiciach! Najbližším 10 týždňom kraľuje veľká hokejová súťaž o lístky na MS 2019

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies