Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. augusta 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Seminár k novele o podmienkach predaja na trhových miestach

BRATISLAVA 7. augusta –

Ministerstvo hospodárstva SR organizuje vo štvrtok 21. augusta 2014 o 10.00 h bezplatný seminár k novele zákona č. 178/1996 Z. z. o podmienkach predaja výrobkov a poskytovania služieb na trhových miestach a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov (z. č. 101/2014, 199/2014).

Seminár, ktorý sa uskutoční sa v priestoroch MH SR, Mierová 19, Bratislava 212 v zasadačke na I. poschodí, je určený pre odborných pracovníkov miest a obcí uplatňujúcich zákon priamo v praxi. Na podujatí budú informovať o zmenách v legislatíve zástupcovia Ministerstva hospodárstva SR, Ministerstva financií SR, Ministerstvo vnútra SR, Slovenskej obchodnej inšpekcie, Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR a Úradu verejného zdravotníctva SR a po ich vystúpeniach bude nasledovať diskusia k otázkam a problémom zástupcov obcí pri uplatňovaní zákona v praxi. MH SR plánuje podobný seminár na jeseň aj v Košiciach.

Viac informácií na linke http://www.mhsr.sk/aktuality-seminar-k-novele-zakona-o-podmienkach-predaja-vyrobkov-a-poskytovania-sluzieb-na-trhovych-miestach-/10s143523c

Komunikačné oddelenie
Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Nové riešenia starých smrtiacich návykov. Katolícka cirkev na tému znižovania zdravotného rizika v dôsledku fajčenia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.