Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. júla 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Minister Vazil Hudák na 8. stretnutí banských miest a obcí

BRATISLAVA 23. júla –

Minister hospodárstva SR Vazil Hudák vycestuje zajtra, 24. júla do Banskej Bystrice, kde sa zúčastní na 8. stretnutí banských miest a obcí a bude zároveň prijatý do baníckeho stavu.

Počas slávnostného stretnutia odovzdá minister baníkom niekoľko vyznamenaní ministra hospodárstva SR a následne sa zúčastní slávnostného Šachtágu, kde bude ceremoniál prijatia ministra hospodárstva do baníckeho stavu. Na to, aby mohol byť minister prijatý do baníckeho stavu, musí absolvovať čestný skok cez kožu a niekoľko ďalších tradičných „disciplín“ baníkov.

PROGRAM:

16.45 Príchod ministra Vazila Hudáka pred pamätník SNP v Banskej Bystrici
17.30 Slávnostné otvorenie 8. Stretnutia banských miest a obcí
príhovor ministra hospodárstva SR
18.00 Odovzdávanie vyznamenaní ministra hospodárstva SR
18.20 Slávnostný Šachtág
prijímanie ministra do baníckeho stavu, čestný skok cez kožu

Miriam Žiaková
hovorkyňa ministra

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

Odporúčané články

Nový cestovný poriadok: Rýchlejšie medzi Bratislavou a Košicami, aj obnovenie vlakov do Šiah Zmena klímy: globálna výzva vyžadujúca globálnu reakciu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies