Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. októbra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Minister Pavol Pavlis navštívi spoločnosti KIA a OFZ Istebné

BRATISLAVA 7. októbra –

Minister hospodárstva Pavol Pavlis zajtra, 8. októbra 2014 po výjazdovom rokovaní vlády v Žiline navštívi spoločnosť KIA Motors Slovakia v Tepličke nad Váhom, kde bude s vedením spoločnosti diskutovať o aktuálnej situácii v spoločnosti KIA Motors Slovakia a o podnikateľských plánoch na najbližšie obdobie. Následne navštívi OFZ Istebné, spoločnosť, ktorá po prijatí sankcií EÚ voči Ruskej federácii avizovala negatívne dopady na jej výrobný proces, aby sa oboznámil s aktuálnou situáciou.

PROGRAM:

– 10.00 hod. Rokovanie vlády SR v budove radnice mesta Žilina, Radničná 1, Žilina
– 13.30 hod. KIA Motors Slovakia, Teplička nad Váhom
– 16.00 hod. OFZ Istebné, Široká – Oravský Podzámok č.381

V prípade záujmu médií zúčastniť sa na stretnutiach ministra hospodárstva s vedeniami spoločností kontaktujte:

Miriam Žiaková
Kancelária ministra
hovorkyňa
Ministerstvo hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Skvelý nový svet máme na dosah. Politika ale musí ísť bokom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.