Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. augusta 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Minister Pavlis na krízovej pracovnej porade k dodávkam ropy

BRATISLAVA 15. augusta –
Minister hospodárstva Pavol Pavlis sa zúčastní na krízovej porade s predsedom vlády Robertom Ficom, predstaviteľmi spoločnosti TRANSPETROL, zástupcami Štátnych hmotných rezerv a spoločnosti Slovnaft.
Porada je zvolaná k sankciám Ukrajiny voči Ruskej federácii prijatými ukrajinskou Najvyššou radou, ktoré môžu mať dopad na dodávky ropy.
Krízová pracovná porada sa uskutoční v pondelok 18. augusta 2014 o 10.00 hod. v budove TRANSPETROLU, Šumavská ulica č. 38 v Bratislave.

Mgr. Miriam Žiaková
Kancelária ministra
hovorkyňa

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Skvelý nový svet máme na dosah. Politika ale musí ísť bokom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.