Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. augusta 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Informácie pre podnikateľov o sankciách voči Rusku

BRATISLAVA 8. augusta –

Ministerstvo hospodárstva SR pripravilo pre podnikateľov súhrnný materiál o sankciách EÚ voči Ruskej federácii. Podnikatelia, ktorých podnikateľské aktivity by mohli byť ovplyvnené sankciami, majú zabezpečený rýchly prístup ku komplexným informáciám na internetovej stránke Ministerstva hospodárstva SR (www.mhsr.sk).

Miriam Žiaková
hovorkyňa ministra hospodárstva SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn;qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Študuj dopravu pre stabilné a perspektívne uplatnenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.