Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MH SR: Hyundai Dymoss vytvorí ďalších 280 pracovných miest

BRATISLAVA 18. novembra –

Minister hospodárstva, Pavol Pavlis sa počas zahraničnej pracovnej cesty v Kórejskej republike (12.11.2014) stretol s predstaviteľmi spoločnosti Hyundai Dymoss, kde ho vedenie informovalo, že na Slovensku plánuje rozšírenie výroby s investíciou vo výške cca 23 miliónov €.

Dodávateľ Kia Motors Slovakia, ktorý na Slovensku vyrába prevodovky a automobilové sedačky plánuje už v tomto roku začať s prestavbou časti žilinského závodu a preinvestovať plánuje postupne približne 23 miliónov €. Do konca kalendárneho roka by spoločnosť mala dostať stavebné povolenie. Otvorenie novej prevádzky pritom plánuje už na jeseň 2015. Rozšírením výroby tak vytvorí v žilinskom závode 280 nových pracovných miest.

Miriam Žiaková
hovorkyňa ministra hospodárstva

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami V prvom štvrťroku AURES Holdings predal v sieti AAA AUTO najviac áut za 30 rokov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.