Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. apríla 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Vyjadrenie ministra financií Petra Kažimíra

BRATISLAVA 14. apríla –

Zasielame vyjadrenie ministra financií Petra Kažimíra:

Martin Filko bol mojím najbližším spolupracovníkom, priateľom a kamarátom a jeho strata bolí osobne aj odborne.
Ako riaditeľ Inštitútu finančnej politiky odviedol spolu so svojím tímom obrovské množstvo práce, ktorá je pre rezort financií nenahraditeľná a výsledky ktorej často verejnosť ani nevidí.
Inštitút, ktorý viedol je unikátna inštitúcia v celom slovenskom verejnom sektore a tak ako bol naň hrdý Martin, som naň hrdý aj ja.
V nespočetnom množstve prípadov priniesol práve Inštitút na čele s ním to, čo všetci ministri financií na celom svete potrebujú zo všetkého najviac – nezávislý, neskreslený a pravdivý obraz reality. Nastavoval zrkadlo
Martin bol vášnivý hľadač pravdy a vedel svoje názory nielen odborne vyargumentovať, ale vedel sa za ne aj vášnivo biť. S kýmkoľvek. Sám som mal niekoľkokrát tú česť, byť jeho súperom a oponentom. Martinov odchod je obrovská strata, pre rodinu, pre priateľov, pre mňa.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Pestovanie svedčí Zemi viac: Čísla nepustia, trvalá udržateľnosť si žiada obmedzenie príjmu mäsa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.