Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. marca 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Stanovisko ministra financií Petra Kažimíra

BRATISLAVA 11. marca –

Stanovisko ministra financií Petra Kažimíra k politickým rokovaniam inštitúcií s Gréckom, ktoré začnú v stredu v Bruseli:

Peter Kažimír: „Určite je to dobrý krok smerom k tomu, aby sa ľudia, ktorí rozumejú číslam a textu ktorý je na papieri, vedeli stretnúť a porozprávať ku konkrétnym problémom, ktoré Grécko a Eurozóna majú. Myslím si, že sme prekonali takú tú prvú hranicu. Meškáme, grécka strana jednoznačne mešká a myslím si, že to boli zbytočné „tanečky“. Výsledok týchto rozhovorov v najbližších týždňoch ukáže holú pravdu, a to, či je grécka strana schopná dostáť svojich záväzkov a či ich nové návrhy na nové a nové reformy vedia doručiť ďalšie peniaze do štátnej pokladnice, aby boli schopní splácať svoje záväzky.“

Tlačový odbor
Ministerstvo financií

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Stanovisko RTVS k vyjadreniam predsedu Výboru NR SR pre kultúru a média Kristiána Čekovského v súvislosti s výsledkami kontroly NKÚ

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.