Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. septembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Príjmy štátneho rozpočtu boli vyššie o 240 mil. eur

BRATISLAVA 2. septembra –

Príjmy štátneho rozpočtu boli ku koncu augusta v porovnaní s minulým rokom vyššie o 240,4 mil. eur. Štátny rozpočet dosiahol za pol roka schodok vo výške 2,42 mld. eur.
Oproti rovnakému obdobiu minulého roka boli ku koncu júna vyššie aj výdavky štátneho rozpočtu, a to o 743,4 mil. eur. Podiel plnenia výdavkov štátneho rozpočtu je však len na úrovni 55,39 %, čo je o 4,6 p. b. nižšie plnenie ako v minulom roku.
Viac sa dozviete tu:

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=38&id=724

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Podľa čoho si Slováci najčastejšie vyberajú knihy?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.