Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Peter Kažimír prijal rezignáciu Ladislava Krišku

BRATISLAVA 12. novembra –

Ministerstvo financií SR oznamuje, že pri vzájomnom rozhovore podpredsedu vlády a ministra financií SR Petra Kažimíra a predsedu predstavenstva a generálneho riaditeľa spoločnosti TIPOS, a. s. Ladislava Krišku, tento ponúkol svoju rezignáciu na uvedené funkcie k dnešnému dňu. Podpredseda vlády a minister financií SR Peter Kažimír túto rezignáciu prijal.

„Pán Kriška vyvodil zo situácie osobnú zodpovednosť a ponúkol svoju rezignáciu, ktorú som prijal,“ povedal minister financií Peter Kažimír.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Ericsson Mobility Report: V roku 2022 prekoná 5G hranicu miliardy používateľov, v roku 2027 ich bude 4,4 miliardy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.