Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. júna 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Otázky a odpovede k zákonu o e-Governmente

BRATISLAVA 26. júna –

Ministerstvo financií SR pripravilo zoznam najčastejšie kladených otázok a odpovedí k zákonu o e-Governmente, ktorý pomôže odbornej aj laickej verejnosti zorientovať sa v okruhoch legislatívy a zefektívni využívanie elektronických služieb štátu. Cieľom je predchádzať komplikáciám pri aplikácii zákona a využívaniu naň naviazaných elektronických služieb. Zároveň ide o živý dokument, ktorý je možné v prípade potreby kedykoľvek dopĺňať.
Viac sa dočítate tu:

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatId=84&NewsID=721

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

Odporúčané články

NEWMATEC 2019: špičkoví európski odborníci o nových trendoch v automobilovom priemysle Mama, nebo a ja

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies