Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. októbra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Návrh rozpočtového plánu na rok 2017 – revízia výdavkov

BRATISLAVA 12. októbra –

Súčasťou Návrhu rozpočtového plánu je mandát na druhé kolo revízie výdavkov, v tomto roku budú témami revízie životné prostredie, trh práce a sociálny systém a regionálne a vysoké školstvo. Nájdete ich aj na stránke revízie výdavkov (http://www.mfsr.sk/Default.aspx?CatID=11158). Spoločné tímy ministerských analytikov pripravia záverečné správy do 30. júna 2017. Vláda ich schvaľuje spolu s rozpočtom verejnej správy do 15. októbra.

Radi sa s Vami budeme o týchto témach priebežne rozprávať. Vaše postrehy a komentáre sú pre nás veľmi prínosné.

Štefan Kišš
riaditeľ
Útvar hodnoty za peniaze
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami CRESCO REAL ESTATE mení trh novostavieb: V Dúbravke do dvoch rokov vyrastú Agáty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.