Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júna 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: MF SR vyhlási obstarávanie na rozšírenie ISUF

BRATISLAVA 30. júna –

Ministerstvo financií SR spoločne s Pôdohospodárskou platobnou agentúrou vyhlási verejné obstarávanie na rozšírenie Informačného systému účtovníctva fondov (ISUF) pre účely účtovania a finančného riadenia procesov na Pôdohospodárskej platobnej agentúre (PPA) pre nové programové obdobie 2014-2020.
Toto obstarávanie bude realizované s cieľom využitia existujúcej funkcionality systému ISUF a jej úprava – rozšírenie o nového klienta pre účely účtovania a finančného riadenia fondov EPZF, EPFRV, platieb/dotácií vyplácaných na základe vnútroštátnych predpisov financovaných zo štátneho rozpočtu.
Procesy účtovania a finančného riadenia fondov EPZF, EPFRV, platieb/dotácií vyplácaných na základe vnútroštátnych predpisov financovaných zo štátneho rozpočtu sú vo veľkej miere totožné s procesmi účtovania fondov v prostredí ISUF. Výrazným prínosom navrhovaného riešenia je zjednotenie postupov účtovania, poskytovania výstupov z účtovníctva a spracovania údajov vyhovujúcich požiadavkám Európskej komisie z jedného informačného systému ISUF.
Predpokladaná hodnota zákazky bola stanovená na základe hodnoty služieb, ktorej cena vychádza z priemernej hodinovej sadzby za poskytovanie rozvoja systému ISUF a z predchádzajúcich skúseností s implementáciu a rozvojom systému ISUF. Predpokladaná hodnota zákazky preto bude1 079 078,40 eur s DPH na obdobie rokov 2014 až 2016, pričom MF SR spoločne s PPA sa bude snažiť vyrokovať čo najnižšiu cenu.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Hercule Poirot a zákerný vrah. Hodiny od Agathy Christie v novom vydaní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.