Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. augusta 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: MF SR rozšíri aplikačné vybavenie Portálu finančnej správy

BRATISLAVA 19. augusta –

Ministerstvo financií SR plánuje vyhlásiť verejné obstarávanie na rozšírenie aplikačného programového vybavenia Portálu finančnej správy (PFS), ktorého základná funkcionalita jednosmernej elektronickej komunikácie je prevádzkovaná v prostredí finančnej správy pod správou MF SR.

Toto obstarávanie bude realizované s cieľom zabezpečiť implementáciu zmien nad rámec pôvodnej špecifikácie funkčnosti PFS, v zmysle ktorej bolo riešenie vybudované a schválené pre nasadenie do produkčnej prevádzky k 1. 1. 2014.

Zmenové požiadavky sú zamerané na rozvoj a úpravu funkčnosti PFS napr. v oblasti integrácie na kľúčové systémy finančnej správy, rozširovania funkčnosti pre používateľov a administrátorov portálu a očakávaných legislatívnych úprav.

Predpokladaná hodnota zákazky 1 513 578 eur ročne (v priebehu rokov 2014 a 2015) bola stanovená na základe hodnoty služieb, ktoré boli dodané v obdobných projektoch realizovaných v rámci MF SR. Ministerstvo sa bude snažiť na rokovaniach dosiahnuť čo najnižšiu cenu.

PFS je komplexný informačný systém jednotného rozhrania medzi informačnými systémami finančnej správy a okolím. Portál pokrýva požiadavky na realizáciu elektronických služieb štátu, pričom v jeho prvej etape je zabezpečené poskytovanie služieb tak, aby bolo možné prijímať podania elektronickými prostriedkami v zmysle zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Aktualizácia Lex Ukrajina rozšíri ukrajinským ženám možnosti uplatnenia na trhu práce. Riešiť by sme však mali aj rodové rozdiely v odmeňovaní

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.