Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. júla 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: MF plánuje vyhlásiť obstarávanie na komunikačné služby

BRATISLAVA 16. júla (SITA) –

Ministerstvo financií SR plánuje vyhlásiť verejné obstarávanie na mobilného operátora.

Predmetom zákazky bude zriadenie a poskytovanie komplexnej, bezpečnej a ekonomicky výhodnej elektronickej komunikačnej služby prostredníctvom hlasovej virtuálnej privátnej siete. Zákazka teda zahŕňa napr. hlasové volania, SMS, mobilné internetové pripojenie a ďalšie služby.

S cieľom zabezpečiť čo najvyššiu mieru hospodárnosti a efektívnosti bude MF SR centrálne obstarávať uvedené služby nielen pre seba, ale aj pre Úrad vlády SR a Správu finančnej kontroly Bratislava. Centrálnym verejným obstarávaním je možné
dosiahnuť úspory pri nákupe tovarov a služieb, a to napr. využitím tzv. množstevných zliav.

Predpokladaná hodnota zákazky má byť 892-tis. eur a výsledkom obstarávania bude rámcová dohoda na obdobie 48 mesiacov. Každý obstarávateľ následne uzatvorí vykonávaciu zmluvu s víťazom, ktorý predloží najvýhodnejšiu ponuku.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Ako vyzerá skutočne ekologická konferencia? VÚB Atlas Fórum to skutočne dokázalo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.