Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. mája 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: MF obstará podporu prevádzky Portálu finančnej správy

BRATISLAVA 7. mája –

Ministerstvo financií SR plánuje vyhlásiť verejné obstarávanie na zabezpečenie poskytovania technickej podpory Portálu finančnej správy (PFS) v správe MF SR v prostredí finančnej správy.

Toto obstarávanie bude realizované s cieľom zabezpečiť podporné služby pre prvú etapu PFS. Predmetom technickej podpory bude servisný hotline, preventívne zásahy a monitoring, riešenie incidentov, zmeny konfigurácie a požiadavky na zmenu.

Predpokladaná hodnota zákazky 650 000 eur bola stanovená na základe hodnoty služieb, ktoré boli dodané v obdobných projektoch realizovaných v rámci MF SR. Ministerstvo sa bude snažiť v rámci rokovaní dosiahnuť čo najnižšiu cenu.

PFS je komplexný informačný systém jednotného rozhrania medzi informačnými systémami finančnej správy a okolím. Portál pokrýva požiadavky na realizáciu elektronických služieb štátu, pričom v jeho prvej etape musí byť zabezpečené poskytovanie služieb tak, aby bolo možné prijímať podania elektronickými prostriedkami v zmysle zákona č. 563/2009 Z.z. o správe daní.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatId=84&NewsID=695

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Odborníčka Grant Thornton upozorňuje: Ak firmy nakupujú ubytovanie a/alebo dopravu, treba postupovať podľa úpravy DPH pre cestovné kancelárie. Inak riskujú pokutu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.