Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Albánska delegácia navštívila Ministerstvo financií SR

BRATISLAVA 3. apríla –

Albánska delegácia na čele s ministrom pre ekonomický rozvoj, obchod a podnikanie Arbenom Ahmetajom dnes absolvovala na Ministerstve financií SR sériu prednášok, ktorých hlavnou témou bol boj proti daňovým podvodom.

Predstavitelia Ministerstva financií SR prezentovali zástupcom albánskej daňovej správy opatrenia, ktoré Slovensko prijalo v boji proti daňovým podvodom, ako aj zaznamenané úspechy vo výbere daní. Témou stretnutia bolo aj transferové oceňovanie.

Potešujúce je, že Albánsko je ďalšou krajinou, ktorej predstavitelia prejavili záujem dozvedieť sa viac o našej Národnej bločkovej lotérii. O tomto jedinečnom projekte sa už hovorilo začiatkom tohto roka aj na stretnutí ministrov financií v Bruseli a bol jednou z tém počas februárového stretnutia ministra financií Petra Kažimíra s nemeckým ministrom financií Wolfgangom Schäublom. Oslovila tiež predstaviteľov českej vlády, ktorá má dokonca záujem zaviesť takúto formu lotérie. Bločkovú lotériu po Slovensku uvádza do praxe aj Portugalsko.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatId=84&NewsID=679

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Dobrovoľníci zo Slovenska menia svet k lepšiemu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.