Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. októbra 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Informujeme ľudí o dotáciách na zatepľovanie

BRATISLAVA 22. októbra –

Webstránku, na ktorej sú sústredené všetky informácie súvisiace opatrením druhého sociálneho balíčka – dotáciami na zatepľovanie rodinných domov predstaví predseda vlády SR Robert Fico a štátny tajomník ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja František Palko.
Prezentácia sa uskutoční v piatok, 23. októbra 2015 o 11.15 hod. priestoroch Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR, Námestie slobody, č. 6, na 1. poschodí, miestnosť číslo 5.

Martin Kóňa
Hovorca Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.