Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. mája 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Cestovný ruch na Slovensku hľadá inovácie

BRATISLAVA 16. mája –

Vyzdvihnúť originálne myšlienky a kreatívne nápady, ktoré podporujú rozvoj turizmu na Slovensku. To je cieľ novej súťaže s názvom Najlepšia inovácia v cestovnom ruchu, ktorú odštartovalo Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.
„Až do 10. decembra môžu subjekty pôsobiace v cestovnom ruchu posielať svoje prihlášky s popisom inovatívnych projektov, ktoré prispeli k rozvoju cestovného ruchu, na naše ministerstvo, sekciu cestovného ruchu,“ povedal štátny tajomník ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja František Palko. „Touto súťažou chceme poukázať na to, že inovácie sú dnes už nevyhnutnosťou, a zároveň poukázať na najzaujímavejšie pozitívne príklady z praxe. Chceme motivovať všetkých slovenských podnikateľov, aby čo najviac využívali vlastnú kreativitu a neustále tak zlepšovali kvalitu ponúkaných služieb,“ dodal.
Všetky prihlásené projekty bude posudzovať päťčlenná odborná komisia. Hodnotiť bude ich prínos pre rozvoj cestovného ruchu, atraktivitu, komplexnosť ponuky, konkurencieschopnosť, návštevnosť ako vyjadrenie záujmu, použitie vhodných marketingových postupov či schopnosť spolupráce.
Výsledky súťaže budú vyhlásené počas medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakiatour v Bratislave začiatkom budúceho roka a najlepšia inovácia získa Cenu ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Najlepšie projekty budú prezentované aj na oficiálnych webových stránkach sekcie cestovného ruchu Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.

Martin Kóňa
hovorca Ministerstva dopravy,
výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.