Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. septembra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR SR: Ako ľuďom pomôže nový stavebný zákon

BRATISLAVA 17. septembra –

Dovoľujeme si Vás pozvať na predstavenie praktických dosahov nového stavebného zákona priamo na konkrétnej nehnuteľnosti. Výhody nového stavebného zákona Vám predstaví štátny tajomník rezortu dopravy František Palko, ktorý osobne dozeral na vznik tohto zákona. Podujatie sa uskutoční 18. septembra 2014, zajtra, na adrese: Latenská ulica číslo 67 v Rusovciach o 10.30 hod. (dom marhuľovej farby).
Vzhľadom na obmedzený počet účastníkov Vás prosíme, aby ste svoju účasť potvrdili na adresu info@mindop.sk do 9.00 hod. 18.9.2014.

Martin Kóňa
Hovorca Ministerstva dopravy,
výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.