Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. septembra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR: Minister dopravy sa stretol so šéfom bratislavského letiska

BRATISLAVA 8. septembra –

Minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Arpád Érsek sa dnes stretol s generálnym riaditeľom Letiska M. R. Štefánika v Bratislave, Ivanom Trhlíkom. Ten ho informoval o prebiehajúcich rokovaniach v oblasti rozvoja letiska. Nový minister dopravy sa postupne stretne so všetkými generálnymi riaditeľmi spoločností, ktoré sú v pôsobnosti ministerstva dopravy.

„Mám záujem vytvoriť na ministerstve dopravy silný tím, preto považujem za veľmi dôležité, aby sme si s riaditeľmi jednotlivých spoločností veľmi jasne určili, kam tieto firmy majú smerovať, a ako tieto ciele naplníme,“ povedal po stretnutí A. Érsek.

Šéf rezortu dopravy postupne absolvuje aj stretnutia s ostatnými generálnymi riaditeľmi spoločností v pôsobnosti ministerstva dopravy. S každým z nich chce prediskutovať ich víziu rozvoja štátnych firiem.

Karolína Ducká
hovorkyňa Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.