Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR: Minister dopravy Roman Brecely rokoval so sociálnymi partnermi

BRATISLAVA 4. apríla –

Priority ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja v pripravovanom programovom vyhlásení vlády boli témou rokovania ministra Romana Brecelyho so sociálnymi partnermi.

„Predstavil som zamestnávateľom i odborárom priority rezortu, ktoré pripravujeme do programového vyhlásenia vlády. Jednou z našich najdôležitejších úloh je urýchlené budovanie diaľnic a rýchlostných ciest, ktoré sú základným predpokladom príchodu nových investorov do zaostávajúcich regiónov a s nimi viac dobre platenej práce. Predstavil som im aj plán ďalšej modernizácie železníc a prehodnotenia zrušenia IC vlakov. V oblasti regionálneho rozvoja sa chceme sústrediť na rozšírenie súčasnej pomoci štátu regiónom najviac postihnutým nezamestnanosťou,“ uviedol po stretnutí Brecely.

Na stretnutí sa zúčastnili zástupcovia Konfederácie odborových zväzov a združení SR, Asociácie zamestnávateľských zväzov a združení SR a Republikovej únie zamestnávateľov. V diskusii zazneli zaujímavé odborné a vecné pripomienky, ktoré budú zapracované do programového vyhlásenia vlády.

Karolína Ducká
Hovorkyňa Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

K téme

MDVRR: Plavba na Dunaji je naďalej do odvolania pozastavená MDVRR: Záujem o Slovensko prevyšuje očakávania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.