Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. októbra 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

IFP: Návrh rozpočtového plánu – o rozpočte bez metafor

BRATISLAVA 15. októbra –

Vláda v stredu schválila návrh rozpočtového plánu. Ide o analyticky sumár návrhu rozpočtu verejnej správy, ktorý prehľadne opisuje jeho základné črty z ekonomického hľadiska. Bude základom jesennej prognózy Európskej komisie, na základe ktorej EK začiatkom novembra zhodnotí súlad nášho návrhu rozpočtu s európskymi pravidlami. Nájdete ho na tejto linke:

http://www.rokovania.sk/Rokovanie.aspx/BodRokovaniaDetail?idMaterial=23946

Martin Filko
Hlavný ekonóm a riaditeľ
Inštitút finančnej politiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

MPRV SR : Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky MF SR: Hlavným ekonómom na ministerstve financií sa stal Biswajit Banerjee

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.