Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. novembra 2014 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Cetelem znížil úroky!

BRATISLAVA 24. novembra – V predvianočnom období prirodzene rastie záujem o bezúčelové pôžičky. Spoločnosť CETELEM SLOVENSKO sa rozhodla tento trend ešte podporiť, a to znížením úrokov o 2% oproti ich štandardnej výške. Ponuka platí do 23.12.2014.

Transparentný úrok
Záujemci o financovanie predvianočných nákupov formou úveru tak môžu využiť pôžičku od 2 000 až do 25 000 EUR, s úrokom od 6,39% ročne, úplne bez poplatkov a bez ručiteľa. Cetelem priznáva aj hornú úrokovú hranicu. „Maximálna výška úroku pri Pôžičke Cetelem, ktorú je možné použiť prakticky na čokoľvek, nepresiahne 14,89% ročne,“ dodáva Andrea Trebuľová, hovorkyňa spoločnosti Cetelem.

Posúdenie ONLINE
Presnú výšku úroku sa žiadateľ dozvie už v prvom kroku, z online kalkulačky. Pokiaľ je žiadateľ s nastavením parametrov, výškou mesačnej splátky a cenou úveru spokojný, vyplnenie žiadosti priamo na internetovej stránke spoločnosti nezaberie viac ako 5 minút. Výhodou je, že výsledok posúdenia sa dozvie okamžite po odoslaní žiadosti vďaka online systému posúdenia.

Opatrnosť sa vypláca
Kohokoľvek môže stretnúť množstvo nepredvídateľných situácií, ktoré spôsobia, že splácať úver zrazu nie je tak jednoduché ako sa na počiatku zdalo. Cetelem ponúka rôzne súbory poistenia, ktoré kryjú riziko nesplácania úveru v prípadoch ako pracovná neschopnosť, plná a trvalá invalidita, smrť, hospitalizácia, atď. Svojim klientom však odporúča rozšírený balík poistenia, ktorý pokrýva aj riziko straty zamestnania.

Garancia Cetelem
Cetelem je svetovým expertom na poskytovanie úverov a členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá garantuje seriózny prístup a výhodné úverové podmienky. Spoločnosť sa riadi filozofiou zodpovedného úverovania, pri ktorej napĺňaní starostlivo zvažuje finančnú situáciu klienta, v záujme ochrany pred nadmerným zadĺžením. Spĺňa tiež podmienky bezpečného a transparentného nákupu Slovenskej asociácie pre elektronický obchod, ktorej je členom ako jediná finančná inštitúcia na Slovensku.

www.cetelem.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Cirkulárna ekonomika: Do triedenia odpadu sa zapája pravidelne 55 % Slovákov Pôžička na skúšku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.