Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100847_cetelem_banner_clanok_1280x840_kampan pozicka 202301_auto_01 676x444.jpg
30. januára 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Banka Cetelem má riešenie pre každého, kto dlhodobo odkladá svoje plány

30.1.2023 – Banka Cetelem prišla s novou kampaňou, v ktorej ponúka klientom realizáciu dlho odkladaných plánov, prostredníctvom Pôžičky Cetelem s výhodným úrokom a bez poplatkov.

„Pôžička Cetelem poskytne financie klientom, ktoré im pomôžu zlepšiť kvalitu života alebo bývania. Či už pôjde o financovanie modernej kuchyne, zrekonštruovanej kúpeľne, alebo investície do pohodlnejšieho auta“ hovorí Andrea Trebuľová, zodpovedná za odbor Marketing a CRM banky.

Pôžičku Cetelem môžu klienti využiť na realizáciu svojich projektov od 5 000 EUR do 50 000 EUR, s výhodnou úrokovou sadzbou. Samozrejme bez poplatku za poskytnutie pôžičky, ktorý si banky bežne účtujú. Získať ju môžu klienti online z pohodlia svojho domova. Priamo na stránke banky si zvolia parametre svojej pôžičky a po odoslaní formulára sa dozvedia predbežný výsledok posúdenia žiadosti.

„V banke Cetelem sme sa rozhodli spríjemniť leto našim klientom a prispieť im na nezabudnuteľné zážitky. Každý klient, ktorý požiada o pôžičku od 16. januára do 16. apríla 2023 sa zapojí do súťaže o Wellness pobyt vo Vysokých Tatrách pre 2 osoby, samozrejme výherca bude mať postarané aj o dopravu, pretože získa tankovaciu kartu. Aby sa aj ďalší klienti našej banky mohli vydať za letným dobrodružstvom, tak v súťaži je ďalších 10 tankovacích poukazov“ vysvetľuje Andrea Trebuľová, zodpovedná za odbor Marketing a CRM banky.

https://www.cetelem.sk/necakajte/

Informačný servis

K téme

Rok vojny na Ukrajine: Na pomoc utečencom darovali klienti VÚB banky už 150-tisíc eur 5 výhod osobnej pôžičky, ktoré by mal vedieť každý

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.