Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100982_cetelem_banner_clanok_1280x840_kampan pozicka 202301_kuchyna 676x444.jpg
13. februára 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

5 výhod osobnej pôžičky, ktoré by mal vedieť každý

13.2.2023 – Vďaka Pôžičke Cetelem klienti banky nečakajú a plnia si svoje sny jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Rýchly a jednoduchý proces podávania žiadosti s okamžitým výsledkom posúdenia je v banke Cetelem samozrejmosťou. Klienti neplatia žiadne zbytočné poplatky, nemusia dokladovať účel, ručiť a ani zakladať nehnuteľnosť. A mnoho ďalších benefitov.

Suma až do 50 000 EUR

Pôžičku Cetelem môžu klienti využiť na realizáciu svojich projektov od 5 000 EUR do 50 000 EUR a to bez poplatkov. Financie môžu byť použité na rekonštrukciu bytu, kúpu nového či ojazdeného auta, dovolenky alebo na čokoľvek iné, záleží na potrebách klienta.

Schválenie pôžičky už do niekoľko minút

Pôžičku Cetelem môžu klienti získať telefonicky alebo online z pohodlia svojho domova. Priamo na stránke banky Cetelem si zvolia parametre svojej pôžičky a po odoslaní formulára sa takmer okamžite dozvedia predbežný výsledok posúdenia žiadosti. Po schválení pôžičky môžu byť finančné prostriedky na klientovom účte takmer okamžite.

Naozaj žiadne poplatky

Klientov neprekvapia žiadne zbytočné poplatky, pretože spracovanie a poskytnutie pôžičky Cetelem je úplne zadarmo. 0 % poplatok sa týka aj mimoriadnej splátky.

Bez nepríjemností

V banke Cetelem je zriadenie pôžičky rýchle a jednoduché, bez dokladovania účelu, ručenia alebo potreby zakladať nehnuteľnosť.

Komplexná ochrana klientov

Poistenie schopnosti splácať úver ochráni klienta, ale aj jeho rodinu pred finančnými problémami pri strate príjmu, dočasnej pracovnej neschopnosti, alebo v prípade úmrtia. Klient spláca poistenie jednoducho spolu so splátkami úveru.

Banka Cetelem so svojou aktuálnou kampaňou Nečakajte, ponuka klientom rýchlu a jednoduchú cestu k získaniu osobnej pôžičky s výhodným úrokom a bez poplatkov, vďaka ktorej klienti už nemusia odkladať svoje plány a sny na neskôr. Navyše každý klient, ktorý požiada o pôžičku od 16. januára do 16. apríla 2023 sa zapojí do súťaže o Wellness pobyt vo Vysokých Tatrách pre 2 osoby a tankovacie karty.

„Pôžička Cetelem poskytne finančnú flexibilitu klientom, ktorá im pomôže zlepšiť kvalitu života alebo bývania bez toho, aby museli čakať na lepšie časy. Či už pôjde o financovanie modernej kuchyne, zrekonštruovanej kúpeľne, investície do pohodlnejšieho auta alebo dovolenky“ hovorí Andrea Trebuľová, zodpovedná za odbor Marketing a CRM banky.

https://www.cetelem.sk/necakajte/

Informačný servis

K téme

SEIF.FINANCE: Všetky krypto služby na jednom mieste Spoločnosť Siemens Healthineers Slovensko získala certifikát Great Place To Work

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.