Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. septembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

99%: Čaplovič musí odstúpiť!

BRATISLAVA 14. septembra – Ak je pravdou, že minister Čaplovič dohodol stavbu futbalového štadióna za 50 miliónov eur v čase, keď odmieta dať čo i len cent pre štrajkujúcich učiteľov, musí okamžite odstúpiť. V prípade, že si svoje zlyhanie neuvedomí, musí konať premiér. Tento „faul“ je totiž jednoznačne na červenú kartu a naviac doživotný dištanc z verejných funkcií.
Je nehoráznou drzosťou, aby minister odmietal zvýšiť prostriedky pre školstvo s odôvodnením, že by musel zobrať peniaze invalidom alebo deťom, ak v tom istom čase dohaduje 50 miliónovú zákazku na stavbu futbalového štadióna. Táto suma by dokázala pokryť takmer polovicu prostriedkov, ktoré učitelia oprávnene žiadajú.
Čaplovič potvrdil, že bežní ľudia sa žiadnych sľubovaných istôt od SMERu nedočkajú. Ich jedinou prioritou je slúžiť utajeným sponzorom a vyvolencom. Hnutie 99% chce dosiahnuť, aby boli pre politikov prvoradé priority 99 percent bežných ľudí a s týmto cieľom sa začína už dnes pripravovať na nasledujúce voľby.

Tlačový servis 99%

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

MŠ SR: Vyhlásenie ministra k Medzinárodnému dňu športu Vedomosti a inovácie pre absolventov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.